O FIRMIE

Jesteśmy firmą rodzinną z bogatym doświadczeniem.
Pracownia powstała w roku 1989, a jej tradycje rodzinne w zakresie złotnictwa i grawerstwa sięgają 1952 r.

Projektujemy i wykonujemy wyroby ze srebra i metali kolorowych
Specjalizujemy się w produkcji pojedynczych, niepowtarzalnych form ze srebra  lub małych serii biżuterii. Również metale kolorowe są surowcem dla naszych wyrobów.

Pracownia kultywuje tradycyjną sztukę wytwarzania wyrobów.
Dominująca część procesu technologicznego (np.: formowanie, szlifowanie, cyzelowanie, polerowanie lub grawerowanie) wykonywana jest ręcznie. Właśnie to sprawia, że nasze wyroby są unikatowe i niepowtarzalne.

Dumą naszej pracowni są upominki, które były wręczone w 1999, 2003 i 2004 na audiencjach papieskich Ojcu Świętemu Janowi Pawłowi II. Już ponad dwudziestu rektorów, dziekanów i kanclerzy szkół wyższych oraz kilkunastu burmistrzów i starostów podczas oficjalnych uroczystości ubiera  łańcuchy i używa bereł będących oznaką ich godności, a straż prezentuje halabardy –  wykonane w naszej firmie.

Uczelnie zlecają nam zaprojektowanie, opracowanie i realizację podarunków na szczególne uroczystości: wręczanie dyplomów Doktora Honoris Causa, jubileusze zasłużonych pracowników itp. Produkowane przez nas srebrne gadżety z logo firmy np.: noże do korespondencji lub łyżeczki jak również srebrna biżuteria firmowa: spinki do krawatów i mankietów z logo są praktycznym upominkiem dla gości i wyróżniających się pracowników
Srebrna biżuteria dla Pań - jednostkowo wytwarzana  i indywidualnie projektowana stanowi przysłowiową „kropkę nad i” Ich wizerunku. 

Eleganckim i prestiżowym dodatkiem do wieczorowego stroju prawdziwych mężczyzn jest nasza biżuteria dla panów: spinki do krawatów i mankietów – srebrne i srebrne-pozłacane - ręcznie grawerowane.

Dla organizacji wykonujemy odznaki oraz okolicznościowe plakietki i medale, a srebrne dewocjonalia – krzyżyki i medaliki z naszej bogatej gamy asortymentowej są pamiątką przeżyć duchowych i odwiedzin miejsc świętych

***

OFERTA

Nasza pracownia wykonuje:

- insygnia samorządowe i uczelniane: łańcuchy, laski, berła, halabardy

- podarunki na szczególne uroczystości np: audiencje papieskie, nadawanie tytułu DHC, rocznice i jubileusze

- biżuteria dla: pań  - wg indywidualnych projektów

- biżuteria dla panów: spinki do krawatów i mankietów

- gadżety i biżuteria reklamowa z logo: noże do korespondencji, łyżeczki, zakładki do książek, spinki

- medale, plakietki, odznaki

- dewocjonalia

***

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Więcej zdjęć w galerii
ZAPRASZAMY!

Jeśli chcesz poznać szczegóły techniczne
naszych produktów
zapraszamy również na stronę pracowniajubilerska.global.pl